O Firmie

Kim jesteśmy

Firma Akces-Plast działa na rynku tworzyw sztucznych od 1984 roku. Od początku przedsiębiorstwo skupiało się na wytwarzaniu małogabarytowych detali z tworzyw sztucznych, głównie dla branży meblarskiej. Nabyte doświadczenie zaowocowało znacznym rozwojem przedsiębiorstwa oraz pozwoliło na poszerzenie oferty technologicznej dla innych branż specjalistycznych. Firma Akces-Plast działa zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Współpracujemy z renomowanymi firmami z branży meblarskiej, dostarczając usługę według potrzeb Klienta zgodnie z naszą Polityką Jakości. Dzięki polityce zrównoważonego rozwoju oraz nastawienia na Klienta Firma poszerza swoją działalność zdobywając nowe rynki zbytu. Aby zapewnić lepszą obsługę Klienta oraz dostarczać wyroby na jak najwyższym poziomie jakościowym Firma wprowadziła System zarządzania jakością ISO 9001:2008. Wyroby Firmy Akces-Plast oparte są na własnym wzornictwie. Zarówno wykonanie projektu wyrobu jak i oprzyrządowanie do jego produkcji wspomagane jest oprogramowaniem CAD – Solid Works. Firma Posiada własną modelarnie, która z wykorzystaniem technologii form krótkoseryjnych umożliwia wykonanie serii prototypowych w bardzo krótkim czasie od pomysłu do wyrobu. Nasza firma dostarcza na rynek meblarski uchwyty, nogi meblowe oraz inne akcesoria, wykonane z tworzywa sztucznego, aluminium, drewna i metalu. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i wysokiej jakości wyrobów Firma od wielu lat notuje wzrost sprzedaży, zdobywając zaufanie Naszych klientów zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasze certyfikaty

Informujemy, iż nasza Firma pozytywnie przeszła audit certyfikujący i od czerwca 2008 roku posiadamy Certyfikat ISO-9001:2008 w zakresie produkcji i sprzedaży akcesoriów meblowych oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych i wtrysku detali. Sukcesywnie zwiększamy nacisk na najwyższą jakość Naszych produktów dzięki czemu przechodzimy pozytywnie kolejne certyfikacje.

Unia europejska

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską w Ramach Małopolskiego Programu Operacyjnego 
na lata 2007 – 2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 

Współpraca
F.P.U.H. Akces-Plast
ul. Przemysłowa 4
34-200 Sucha Beskidzka

tel. +48 33 874 11 18
fax: +48 33 874 37 51

e-mail: akcesplast@akcesplast.pl

Współpracujemy zarówno z dużymi fabrykami mebli jak i małymi przedsiębiorstwami. Naszymi partnerami są liderzy na polskim i europejskim rynku meblowym. Z wieloma firmami łączy Nas wieloletnia współpraca. Specjalizujemy się w realizacji dużych zamówień, ale realizujemy także mniejsze zamówienia detaliczne.   Starając się sprostać oczekiwaniom Naszych Klientów, projektujemy i wdrażamy wyroby z tworzyw sztucznych, zarówno te zaprojektowane przez Nas, jak i bezpośrednio na zamówienie Klienta. Prowadzimy również działalność usługową na powierzonych formach wtryskowych.